Top
Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal
Hakkımızda
'1996 Yılında hafriyat sektörüne KENT HAFRİYAT olarak başlayan firmamız 2006 yılında TEMSAN HAFRİYAT İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ni kurarak bugünkü statüsüne ulaşmıştır.

1996'dan bugüne resmi kurumlar, fabrika sahaları, özel inşaat hafriyatları, sitelerde çevre, yol ve kaldırım yapım işlerinde faaliyetlerimizi kaliteden taviz vermeden sürdürmekteyiz. Her türlü hafriyat, nakliyat ve inşaat işleriniz yapılırken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işlerimizin teslimatını zamanında ve güven içinde yapmaktayız.

1996 yılından günümüze şehir içi bina hafriyatları, fabrika hafriyatları ve Çorlu Belediye'sine 1999-2003 yıllarında atık su kanal açma ve kapama işleri 2004 - 2009 yıllarında kadar devam eden Çorlu Belediye'si çöplük alanının kademeli şekilde depolama işlerinde herhangi bir şikayetle karşılaşmadan, kaliteden ödün vermeden tamamladık.

2009'dan bu yana belediyelere ve özel sektöre; araç ve iş makinaları kiralama, hafriyat, yol, fabrika sahaları, malzeme temini, çevre düzenleme gibi hizmetleri vermekteyiz.

2017'de faaliyete geçirdiğimiz toprak işleme tesisimizde her sektöre uygun; işlenmiş bitki ve bahçe toprağı, gübre, torf, mil gibi çeşitlerimiz ile talebe göre ikili, üçlü ve dörtlü karışım toprak üretmekteyiz.
Misyonumuz

Müşteri odaklı Araç ve İş makinaları kiralama, Hafriyat Çalışmaları, Çevre Düzenlemeri, İşlenmiş Bitki ve Bahçe Toprak Karışımları alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.


Vizyonumuz

 Araç ve İş makinaları kiralama, Hafriyat Çalışmaları, Çevre Düzenlemeri, İşlenmiş Bitki ve Bahçe Toprak Karışımları alanında müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak...

İlkelerimiz
En kısa sürede ve en etkin hizmeti vermek, müşterimize destek olmak markamıza duyulan güveni sürdürmek.

Doğaya, insana saygı duymak ve uygulamak!